Współpraca B2B

Zapraszamy do współpracy. Wykorzystaj nasze cyfrowe treści lub tradycyjne produkty
dostępne w naszym sklepie jako wartość dodaną do wsparcia swojego biznesu.

Zapraszamy do współpracy agencje, działy marketingu i promocji oraz HR, firmy z branży IT, multimediów oraz FMCG.
Chętnie pomożemy Wam zbudować zwycięską ofertę.

ZBUDUJ UNIKATOWĄ WARTOŚĆ DODANĄ DLA SWOJEGO BIZNESU

Gry wideo, e-booki, filmy i audiobooki to doskonałe narzędzie promocji i wsparcia sprzedaży produktów i usług. W wygodnej, cyfrowej formie można wykorzystać je również jako prezent lub nagrodę w konkursach, loteriach i programach lojalnościowych.

Oferujemy pełną obsługę akcji promocyjnych z użyciem kodów dystrybucji cyfrowej: przygotowanie landing page, kreacji banerowych, rejestrację i weryfikację użytkowników oraz wsparcie PR dla działań promocyjnych.

Gry i filmy w tradycyjnej wersji pudełkowej będą idealną formą gratyfikacji pracowników w programie motywacyjnym lub prezentem w świątecznej paczce dla dzieci. Nasz sklep to również aktywna społeczność. Jeśli potrzebujesz indywidualnego rozwiązania promocyjnego, chcesz przybliżyć swoja markę lub produkt naszym klientom skontaktuj się z nami, a pomożemy ci i stworzymy rozwiązanie uszyte specjalnie na twoją miarę.

WPROWADŹ PRODUKTY CYFROWE DO OFERTY TWOJEGO SKLEPU

Chcesz rozszerzyć asortyment Twojego sklepu? W prosty sposób zrobisz to wprowadzając produkty cyfrowe: gry, e-booki, filmy i audiobooki. Zapraszamy również do współpracy kluby zakupowe, serwisy oferujące e-prezenty i kody rabatowe.

TWÓRZ, PUBLIKUJ, SPRZEDAWAJ

Masz ciekawy produkt, a nie wiesz jak go wydać i wprowadzić do dystrybucji? Skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i zaplecza logistycznego. Oferujemy przygotowanie i pełną obsługę zarówno projektów cyfrowych (e-booki, audiobooki) jak również książek, gier planszowych czy produktów edukacyjnych we wszystkich kanałach sprzedaży.

WYRÓŻNIJ SIĘ POPRZEZ PRODUCT PLACEMENT

Oferujemy możliwość stworzenia unikalnego produktu z lokowaniem materiałów Partnera. Stwórz własną edycję popularnej gry, poprzez implementację brandowanych materiałów lub oryginalną wersję okładki. Wykorzystaj potencjał znanych marek i wyróżnij swoją firmę, aby dotrzeć do Twojej grupy docelowej.

ZAMAWIAJ HURTOWO

Prowadzisz sprzedaż i chcesz włączyć do oferty swojego sklepu produkty dostępne w cdp.pl? Skorzystaj z rabatów na zakupy hurtowe, rozwijaj swoją sprzedaż dzięki szybkiej obsłudze i bezpośredniej współpracy z dystrybutorem.

ZLEĆ NAM REALIZACJĘ PRZESYŁKI

Chcesz zrealizować wysyłkę do swoich klientów, a nie dysponujesz odpowiednim zapleczem logistycznym? Zrobimy to za Ciebie. Zaproponujemy sposób pakowania i formę dostawy dowolnej liczby wysyłek do klientów indywidualnych.

REKLAMUJ SIĘ W CDP.PL

Platforma CDP.pl to doskonały kanał dotarcia do osób dokonujących częstych zakupów w Internecie, zainteresowanych multimediami i poszukujących nowości.

Skorzystaj z niestandardowych form reklamy, pokaż swój produkt precyzyjnie dobranej grupie. Skorzystaj z dedykowanego mailingu, pokaż się na blog.cdp.pl i dotrzyj do ponad 100 tys. UU.

Współpracują z nami

 • Lenovo
  Przeczytaj case study
 • LG
  Przeczytaj case study
 • Lark
  Przeczytaj case study
 • Virgin Mobile
  Przeczytaj case study
 • Eizo
  Przeczytaj case study
 • mBank
  Przeczytaj case study